לתיאום ייעוץ רפואי בחינם עוד היום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
רשת מרפאות השיניים “דנטל אסתטיקס קליניקס” הינה רשת מרפאות שיניים פרטית, הפועלת שנים רבות, ועתידה להיות בפריסה ארצית. צוות המרפאות מבצע טיפולי שיניים מקצועיים, וזאת בצד שרות אדיב ויחס אישי. הצוות הרפואי כולל רופאי שיניים מקצועיים, בעלי מיומנות, ותק וניסיון רב בכל תחומי רפואת השיניים. כל צוות המרפאה מגלה יחס אדיב ורגיש לכל מטופל.
 
 

חזון

 
להעניק טיפולי שיניים מקצועיים, מתקדמים ונגישים, במחירים הוגנים ובתנאי תשלום נוחים וזאת כדי להפוך את טיפול השיניים לחוויה חיובית, תוך נטרול חסמים ופחדים.
 
 
 

המנכ"ל והמייסד

 
ד"ר מחמוד וותד
_____________________


ד"ר מחמוד ותד, בוגר רוסיה, עבר בהצלחה את בחינת משרד הבריאות בישראל.
לאחר שביצע סטאז' במשך שנתיים וחצי, החליט להפוך לעצמאי, ולפתוח מרפאת שיניים.
 
 
 

חזון המנכ"ל

 
פתיחת רשת מרפאות שיניים מונגשות, והפיכתן לבין המובילות בארץ בתחומי רפואת השיניים השונים.
 
 

קידמה ואיכות- זה אנחנו

 


 
למכשור הרפואי יש חלק חשוב בהצלחת הטיפול. יש לנו את הציוד הרפואי הדנטאלי המתקדם ביותר. הדבר מאפשר טיפול זעיר, לא פולשני, עם דיוק מקסימאלי וראות ללא פשרות. במרפאות שלנו משתמשים במכשור פנוראמי, סורק ומצלמה אינטראאורלי ומערכות מתקדמות נוספות. נוסף על כך, אנו מציעים פתרונות של טכניקות טיפול חדשניות וחומרים איכותיים. השילוב של כל זאת הופך את טיפולי השיניים אצלנו למקצועיים, בטוחים ואמינים ביותר. כמו כן, אנו לא מתפשרים על איכות חומרי הגלם, ולכן אנו עובדים עם מעבדות השיניים הטובות ביותר. מעבדות אלו מנוהלות בסטנדרטיים המחמירים ביותר.
 

אמנת השירות

 

 
אנו מאמינים ששירות אדיב הינו חלק בלתי נפרד מהטיפול הרפואי. לכן פיתחנו סטנדרטים גבוהים למתן שירות לקוחות. סטנדרטים אלה מתבססים על ליווי צמוד ואוזן קשבת לאורך כל הטיפול וגם אחריו. מאז הקמת הרשת חרטנו על דגלנו את ערך המובילות והמצוינות בשירות הלקוחות. אנו משקיעים משאבים רבים על מנת לייצר למטופלים שלנו חווית שירות טובה, המתאפיינת בסטנדרטים גבוהים של הגינות, מקצועיות ושקיפות.
 

צוות המרפאות- נעים להכיר

 

 
הגורם המשפיע ביותר על טיב השירות שלנו הוא הצוות. אנו מקפידים על ליווי אישי לכל מטופל. זאת הסיבה שאנו מעמידים לרשות המטופלים שלנו צוות מקצועי ואיכותי.
כבר בשיחה הראשונה עם הצוות האדמיניסטרטיבי שלנו, ניתן לתאם פגישת ייעוץ במועד שנוח לכם.
כחלק מהמערך השירותי שבנינו אנו מעמידים לשירות לקוחותינו את מנהלי סניפים. חלק מתפקידם הוא לוודא שחווית השהייה שלכם במרפאותינו תהיה נעימה.
רוב המטופלים, בצאתם מפגישת ייעוץ עם רופא השיניים, לא באמת מבינים את תכנית הטיפול שהרופא הרכיב עבורם. אצלנו זה אחרת - מנהל המרפאה יושב עם כל מטופל באופן פרטני, מסביר לו את תכנית הטיפול, ודואג להסברה מפורטת. ההסבר מלווה גם בהדמיה תלת ממדית, הממחישה את התוצאות - איך השיניים ייראו לאחר הטיפול.
 

נגישות

 

 
סניפי הרשת מונגשים בהתאם לתקנות הנגישות, וכוללים את ההסדרים הבאים.
גישה לכיסא גלגלים.
חניית נכים במקום.
שירותים מותאמים לאדם המתנייד בכיסא גלגלים.
אתר אינטרנט מונגש. האתר כולל, בין היתר, את האפשרות לשמוע את הכותרות, פונטים מותאמים, ואופציה להפעלת האתר ללא עכבר.
הסטנדרטים המנחים את פעילותנו בתחום השירות הם מקצועיות, אנושיות, כבוד ומחויבות. וכל זאת במטרה ליצור חווית שירות, הכוללת נגישות למלוא השירותים באופן עצמאי ככל שניתן.
 

טיפולי שיניים שלנו

 

 
טיפולים משמרים * טיפולי שורש * שיקום הפה* כל סוגי השתלות השיניים * הרמת סינוס * עיבוי רכס (עצם) * כירורגיה * אורתודנטיה * ניקוי והלבנת שיניים * טיפולי חירום 24/7.
 

הסדרי תשלום נוחים

 

 
אנו מאפשרים לבצע טיפולי שיניים בהתאם לפריסת תשלומים גמישה, הנוחה לכל מטופל.
תשלום בצ'קים (דרוש אישור חברת ERNואו כל חברת ביטוח צ'קים אחרת שרשת המרפאות תחליט לעבוד איתה)
תשלום במזומן –מאפשר 10% הנחה.
אפשרות לפריסת תשלומים - עד 12 תשלומים באשראי ללא ריבית
ניתן לשלם דרך חברות מימון/בנקים.

 

זמינות תורים

 


 
אנו קשובים לצרכים שלכם. לכן לכל אדם שאמור להתחיל אצלנו בטיפול אנו דואגים שהתור הקרוב יהיה כבר יום למחרת. כמו כן, כבר בהתחלה, עוד לפני תחילת ביצוע תכנית הטיפול, אנו מתאמים את כל התורים העתידיים מראש. תאום זה עוזר למטופל לדעת בדיוק למתי נקבע כל תור, ומה מבצעים באותה פגישה. יתרה מכך, כך ניתן לדעת בדיוק מתי מתחילה תכנית הטיפולים ומתי סיומה. תיאום התורים מתבסס אך ורק על פי הצרכים והאילוצים של המטופל, הן מבחינת הימים והן מבחינת השעות. הסטנדרטים האלה הם אבני היסוד של מתן שירות אישי לכלל המטופלים שמגיעים לרשת "דנטל אסתטיקס קליניקס". אנו לא מתפשרים עליהם כך שכל מטופל יוכל להרגיש בבטחה שהוא נמצא בידיים טובות!
 
לפרטים נוספים ולתיאום תור חייגו: : 072-2645217.