לתיאום ייעוץ רפואי בחינם עוד היום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רפואת שיניים

 
ב- מרפאת שיניים דנטל אסתטיקס ניתן לקבל תחת קורת גג אחת את כל טיפולי השיניים הבאים:
 

אסתטיקה דנטלית

 


 
  • כתרים דיגיטליים ממוחשבים מזרקוניה ובלי מתכת – באמצעות סריקה דיגיטלית של השיניים, אנחנו מבצעים מדידות כדי להתאים את הכתר לשן באופן מיטבי.
  • הלבנת שיניים בלייזר אדום וכחול – במפגש אחד בלבד מחזירים את המראה הצחור לשיניים. להשלמת הטיפול, מומלץ להשתמש בערכה הביתית, שכולל סדים מיוחדים שמאפשרים לקבל תוצאה אופטימלית. לפני ביצוע הטיפול יש לבצע ניקוי שיניים אצל שיננית.
  • ציפוי חרסינה – שיטה זו מאפשרת לשקם את השן תוך שמירה מקסימלית על השן הטבעית, ואידיאלי במקרים שבם השן שינתה את צבעה, צורתה או שחל שינוי במנח השן. התוצאה – שיניים לבנות ויפות.
 

שיקום הפה

 


 
  • כתרי זרקוניה לשיקום הפה - סוג של כתרים עם חומר שהוא ידידותי יותר לגוף ולחניכיים בפרט, כיוון שאינן דוחות אותו. הזרקוניה מחזירה את החיוך הטבעי לפה, בניגוד למתכת או לחרסינה, שהגוף דוחה עם הזמן, והם נעשים בולטים לעין.
  • כירורגיית פה ולסת - כל הטיפולים לצורך שיקום הפה: הרמת סינוס פתוחה וסגורה, השתלת עצם, עקירת שיני בינה, עקירה כירורגית, השתלות, טיפולי חניכיים ועוד
  • השתלות שיניים תוך 3 ימים בעזרת שתלים שוויצריים – התהליך כולל שני שלבים: ביום הראשון עושים עקירות, שמים כתרים זמניים, לוקחים מידות ובשלב השני, אחרי 3 ימים, שמים כתרים קבועים.
 

טיפול שורש

 


 
אנו משתמשים במכשור חדשני ומתקדם לביצוע טיפולי שורש, במינימום כאבים.
 

היגיינת הפה

 


 
הרופאים מבצעים את כל טיפולי השיננית, כדי לעזור לכם לשמור על היגיינת הפה.
 
לקבלת פרטים נוספים אודות הטיפולים ולתיאום פגישת ייעוץ עם המומחים במרפאה, התקשרו: 072-2645217.
לנוחותכם: מרפאת שיניים בפרדס חנה - הרצל 8 קומה 2. ו מרפאת שיניים בפרדס חנה, הגלעד 1 קומה 1.